قالب بتن مشهد

قالب-بتن

قالب بتن مشهد

شرکت قالب بتن صباغی در حال حاضر در سراسر ایران دارای فعالیت های گسترده می باشد. قالب بتن مشهد یکی از این فعالیت ها می باشد. بیایید نگاهی علمی به  قالب بتن فلزی مشهد داشته باشیم.

رویه قالب بتن فلزی از ورق ۳ تا ۴ میلی متر می باشد که توسط سخت کننده هایی در پشت قالب، تقویت شده است. یرغ ها نیز از قوطی با سایر پروفیل سبک می باشند که به کمک پولت هایی به یکدیگر کلاف می شوند، برای تنظیم شاغولی بودن ستون از جک هايي در وجوه سنون استفاده می گردد و پسرای عملیات بشن ریٹری و و پیراتو رزن، سکوبی در بالای ستون نصب گردیده است. قابلیت تکرار چنین قالب هایی زیاد است و سطح بتن حاصل نیز بسیار صاف و یکدست به دست می آید.

نگاهی به قالب ستون

قالب ستون با استفاده از پانل های مدولار نیز می تواند باشد. در این سیستم، رو به منشگل از پانل هایی می باشد که توسط پست های خاص به یکدیگر متصل شده اند. نمای ظاهری چنین ستون هایی هماهنگ با ابعاد پانل های مورد استفاده، دارای خطوطی افقی و قائم خواهد بود.

شرکت قالب بتن صباغی در سراسر ایران فعالیت می کند. دفتر مرکزی این شرکت در کلان شهر تبریز می باشد. قالب فلزی ، قالب بتن و قالب فلزی بتن یکی از تولیدات قالب بتن صباغی می باشد که با توجه به کیفیت بالا ساخت و هزینه مناسب توانسته رضایت مشتریان خود را برآورده سازد .

قالب بتن صباغی در مشهد

اگر در مشهد هستید، جهت انجام مشاوره و سفارشات در زمینه قالب بتن با ما در تماس باشید. متخصصان ما شما را به بهترین صورت راهنمایی خواهند کرد. از شما دعوت می شود که به سایر بخش های سایت نیز سری بزنید و از سایر خدمات قالب بتن صباغی نیز دیدن کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *