قالب بتن تبریز

قالب-بتن

قالب بتن صباغی تبریز

قالب بتن تبریز صباغی، یکی از بهترین کارخانه های شمال الغرب کشور می باشد. قالب بتن تبریز و قالب بتن فلزی تبریز را فراورده ساختمانی قرن نامیده اند. شرکت قالب بتن صباغی صنعت تولید کننده قالب فلزی و قالب بتن فلزی تبریز و قالب چوبی و اتصالات قالب یکی از بهترین شرکت در این عرصه در تبریز و ایران می باشد.
کاربرد وسیع بتن در زمینه های مختلف، از ساخت قطعات کوچک بتنی در حد کف پوش پیاده روها، جدول خیابان ها، تا ساخت اسکلت بتن آرمه ساختمانها و | بالاخره ساخت سدهای عظیم، و پوشش تونل ها یکی از عوامل این نام گذاری است. حتی فولاد با | تمام خواص ایده الی که دارد، دارای چنین کاربردی نیست.

خواص قالب بتن تبریز

وقتی صحبت از خواص بتن به میان می آید، در وهله نخست، مقاومت، پایایی و کارپذیری بتن مطرح می گردد.
هرچند که این عوامل، خواص اصلی بتن را تشکیل می دهند، لیكن آیا می توان به عواملی نظیر صرفه اقتصادی و زیبایی بتن بدون توجه بود.
هیچ کارشناسی قطعه بتنی را که ظاهر خوشایندی نداشته و یا رواداری های ساخت را رعایت نکرده باشد، به عنوان قطعه سازهای کامل قبول نمی نماید، حتی اگر خواص اصلی بتن نظیر مقاومت و پایایی تأمین شده باشد.
به عنوان یک اظهارنظر اولیه در بازدید نظری کارشناسی از اسکلت بتن آرمه این نکته نقش می یابد که بتنی که در آن رواداری های اجرایی رعایت نشده، بدون شک در سایر زمینه ها نیز نقص دارد.

نقش قالب بتن

قالب بتن تبریز در درون قالب شکل می گیرد و بدون شک هر نقشی که در قالب وجود داشته باشد در بتن نقش می بندد. از طرف دیگر انتخاب سیستم مناسب قالب بندی نقش بسیار عمده ای در اتمام پروژه در زمان بندی تعیین شده و هزینه تمام شده دارد.
قالب بتن صباغی با استفاده از جدیدترین نو آوری ، طراحی مهندسی و نگاه متفاوت به بخش صنعت توانسته فعالیت های بسیار موثری را در صنعت ساختمانی انجام دهد .

قالب بتن تبریز دقیقا چیست؟

قالب یک سازهی موقت است و مانند ظرفی می تواند بتن تازه و خمیری را – که به صورت سیال است – تا زمان خودگیری و کسب مقاومت کافی، به صورت کاملا متراکم، در بر گیرد و به آن فرم مورد نظر را بدهد. تهیه و ساختن قالب را قالب بندی می گویند که از اصول و ضوابطی، از نظر طراحی و ساخت، به شرح زیر
پیروی می کند :

  1. قالب باید به اندازه ی کافی محکم باشد تا بتواند در برابر فشارهای وارد از بتن خمیری در زمان بتن ریزی و فشارهای ناشی از وسایل بتن ریزی و کارگران، مقاومت نموده، بیش از حد مجاز تغییر شکل ندهد.
  2. ابعاد شکل قالب بندی باید دقیق باشد.
  3. اتصالات قالب بندی باید محکم و متناسب با جنس قالب باشد.
  4. برای جلوگیری از خروج شیره ی بتن در زمان بتن ریزی، مصالح مورداستفاده در قالب بندی باید به گونه ای انتخاب شوند که قالب درز پیدا نکند.
  5. قالب بندی باید طوری طراحی و اجرا شود که پس از گرفتن بتن، باز کردن قالب ها (بدون صدمه دیدن بتن و قالب) به راحتی امکان پذیر باشد.

مصالح قالب بندی

مصالح قالب بندی را با توجه به ملاحظات اقتصادی، ایمنی، نمای ظاهر، امکانات مصالح موجود و مناسب هر منطقه و دفعات مورد مصرف هر قالب انتخاب می کنند. مشخصه های فیزیکی و مکانیکی مصالح باید در ساخت قسمتهای مختلف قالب، مانند بدنه، رویه، ملحقات، اجزای نگه دارنده و نظایر اینها مورد توجه قرار گیرد. مصالح قالب بندی رایج عبارت اند از :
آجر، چوب، فولاد، آلومینیوم، فایبر گلاس و غیره .
شما مشتریان عزیز می توانید جهت تهیه قالب بتن تبریز با قالب بتن صباغی در تماس باشید. متخصصان ما با بهترین تجهیزات و تجربه های گرانقدر در خدمت شما مشتریان بزرگوا هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *