قالب بتن اصفهان

قالب-بتن

قالب بتن اصفهان

امروزه قالب بتن صباغی در حال فعالیت در سراسر ایران است. از جمله فعالیت های این شرکت می توان به قالب بتن اصفهان و قالب بتن فلزی اصفهان اشاره کرد.

امروزه فن آوری ساخت قالب پیشرفت چشمگیری پیدا کرده است. علاوه بر پیشرفت در زمینه قالب های متعارف، پیشرفت های چشمگیری در استفاده از قالب های عملیات خاص نظیر قالب های الغزان، قالب های بالارونده، قالب های پیشرونده، قالب های میزی و موارد مشابه به وجود آمده است که امکان پیشرفت در این زمینه ها جز از راه تحقیق و محاسبات دقیق مهندسی میسر نیست.

اهدافی که در انتخاب نوع قالب باید مورد توجه قرار گیرند، عبارتند از:

  • نمای ظاهری بتن
  • مخارج
  • استفاده مجدد
  • تدارکات
  • بهره وری

ظاهر قالب بتن اصفهان

نمای ظاهری نمای سطح بتن تابعی از وضعیت سطحی قالب است. در بتن نما (بتن معماری این موضوع اهمیت خاصی پیدا می کند. در واقع بتن شکلی به خود می گیرد که سطح قالب داراست. با توجه به محدودیت های ساخت و اجرای قالب، حصول هر شکل دلخواه در نمای دیوار امکان پذیر نیست و برای رسیدن به هدف بهینه، برقراری همکاری بین طراح سازه، طراح قالب و اجرا کننده لازم است.

هزینه قالب بتن

هزینه عملیات قالب بندی شامل:

قیمت اولیه قالب،

لوازم جنبی،

کارگر،

سرپرستی

می باشد. گاهی مواقع سیستمی با قیمت اولیه کمتر، مخارج کارگری و سرپرستی بیشتری نسبت به سیستم گرانتر دارد، که این موضوع می تواند در بهره برداری، خرید سیستم گرانتر را توجیه نماید. برای اینکه توجيه سیستم گرانتر امکان پذیر باشد، لازم است تعداد استفاده مجدد از آن، تدارکات و لوازم جانبی، و در نهایت بهره وری آن بیشتر باشد. این عوامل باید قبل از شروع کار ارزیابی شوند، در غیر این صورت سیستم گرانتر، مخارج بهره برداری گرانتری نیز خواهد داشت.

قالب بتن صباغی

بتن و قالب بتن اصفهان از مصالح مهم در سازه های بتنی می باشد و ایجاد یک سازه بتنی مورد نظر با استفاده از سیستم قالب بندی مناسب محقق می گردد . تجهیزات قالب بندی مدولار شرکت قالب بتن صباغی به عنوان یک سرمایه ماندگار برای ساخت ، به دفعات برای انواع سازه های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد . شرکت قالب بتن صباغی با فعالیت های خود در اصفهان و سایر شهرهای ایران، و با رعایت اصل مشتری مداری، افتخار دارد که از رضایت مشتریان برخوردار است.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *