انواع بتونیر تبریز

بتونیر

تولید انواع بتونیر تبریز، برای استفاده در صنایع ساختمان سازی!

بتن ، امروزه به عنوان یکی از مهم ترین مصالح اولیه و ابتدایی برای ساخت انواع بنا ها و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولید بتن، یا همان ملات در اصطلاح خودمانی، بایستی شن، ماسه و سیمان را با درصد هایی معین با یکدیگر مخلوط نمود تا یک بتن با کیفیت حاصل گردد. بتونیر ها دستگاه هایی هستند که با مخلوط کردن این مواد و مصالح، باعث ایجاد یک بتن با کیفیت بالا می شوند. در زمینه تولید بتونیر ها، بعضی از شهر های صنعتی ایران، سرآمد دیگر شهر ها هستند. در این میان انواع بتونیر تبریز، یکی از بهترین انواع بتونیر ها در سراسر کشور می باشد که طرفداران بسیاری دارند. در این مقاله، قصد داریم تا شما را با برند قالب بتن صباغی آشنا کرده و در مورد این نوع بتونیر ها، که ساخت کارخانجات این شهر می باشند، مختصر توضیحی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

ویژگی ها و کاربرد های انواع بتونیر تبریز

همان طور که در پاراگراف قبلی نیز ذکر شد، انواع بتونیر تبریز، دارای ویژگی ها و کاربرد های  گسترده ای می باشند که باعث شده است، این نوع دستگاه ها، به یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها، در زمینه صنعت ساختمان سازی تبدیل شوند. در ادامه این مقاله به تعدادی از ویژگی ها و کاربرد های بتونیر ها، به صورت تیتروار اشاره خواهیم کرد:

ویژگی های بتونیر ها

  • انواع بتونیر تبریز، دارای قاب های انعطاف پذیر می باشند که باعث شده است حمل و نقل این نوع دستگاه ها، بسیار راحت و آسان صورت پذیرد.
  • در این نوع دستگاه ها، حلقه دنده، بصورت مخصوص برای این دستگاه ساخته شده و این حلقه دنده، در یک قطعه، و با ورق های فولادی ساخته می شود.
  • بتونیر ها، خصوصا بتونیر های ساخت تبریز، دارای قاب هایی محکم برای ثبات و مقاومت بالا در مقابل هر نوع خرابی و یا آسیب دیدگی بیرونی می باشند.
  • یکی از ویژگی های بسیار منحصر به فرد و خاص این نوع دستگاه ها، این است که بتونیر ها، دارای قابلیت چرخش 360 درجه می باشند. این قابلیت، به بتونیر ها، اجازه می دهد که به راحتی، همه محتوای خود را خالی کنند. بدون آن که زحمتی برای کارگر داشته باشد. لذا یکی از مواردی که بسیار حائز اهمیت بوده و در خرید این نوع دستگاه ها، به آن توجه خاص می شود، این نوع قابلیت دستگاه های بتونیر می باشد.
  • این نوع دستگاه ها، دارای چرخ هایی هستند که کار نقل و انتقال آن ها را نیز بسیار راحت کرده است.

کاربردهای انواع بتونیر تبریز

  • از مهم ترین کاربرد های این نوع دستگاه ها، قابلیت میکس کردن انواع مواد در کار گاه های صنعتی می باشد.
  • مخلوط کردن مناسب بتن، برای تولید یک بتن با کیفیت بالا، از دیگر کاربرد های این دستگاه می باشد.
  • از دستگاه های بتونیر،برای بتن ریزی در انواع پروژه های بزرگ، از قبیل پروژه های ملی مثل سد سازی و یا احداث راه آهن، و همچنین در پروژه های کوچک برای ملات سازی جهت ساختمان سازی استفاده می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *